Opinie Klientów

 1. Justyna napisał(a):

  Opinia z dużym opóźnieniem, bo ślub odbył się 11 sierpnia, jednak jest to chyba przede wszystkim efekt ogromnego wrażenia jakie wywarła na nas grupa Artystów 🙂 Organy, gitara i skrzypce współpracowały znakomicie, a głos Pani Aleksandry był co najmniej bajeczny. Zwieńczeniem było specjalne wykonanie, na naszą prośbę, pieśni „Powietrzem moim jest”, która do dzisiaj u (byłej już) Panny Młodej wywołuje szczególne emocje 🙂 bardzo dziękujemy za świetną pracę – dziękujemy tutaj, bo po uroczystości wszystko działo się tak szybko, że nie zdążyliśmy zrobić tego na żywo. Wierzcie nam, usłyszeliśmy chyba tyle samo pytań o oprawę muzyczną, co życzeń szczęśliwej nowej drogi życia 🙂

 2. Mariola napisał(a):

  Chciałam bardzo serdecznie podziękować trio smyczkowemu za uświetnienie naszego ślubu. Wykonanie utworu Syćka se wom zycom było więcej niż perfekcyjne. Pozostałe pieśni również były zagrane przepięknie. Gorąco polecam!

 3. Martyna i Grzegorz napisał(a):

  Brakuje słów by opisać jak bardzo oczarowani byliśmy oprawa muzyczna naszego ślubu. Dzięki cudownemu trio smyczkowemu i wspaniałej wokalistce, było pieknie, radośnie, ale tez niezwykle wzruszająco. Oprawa była przepiękna częścią naszego dnia i nie wyobrażamy sobie teraz zrobić tego inaczej… jedyne czego żałujemy to ze wszystko tak szybko minęło 🙂
  Poza tym współpraca z panią Małgorzata była czysta przyjemnością. Z całego serca polecamy i serdecznie pozdrawiamy cały zespół Amoroso <3

 4. Ewelina napisał(a):

  Profesjonalni muzycy, niezwykle utalentowani. Trio smyczkowe wystąpiło na moim ślubie 6 lipca 2019 a skrzypek na ślubie mojej Przyjaciółki 10 sierpnia 2019, byli fenomenalni! Goście w Kościele płakali! Wszystkim polecamy 🙂

 5. Aleksandra i Przemysław napisał(a):

  Piękna oprawa muzyczna naszego ślubu! Tak jak marzyliśmy- delikatna gitara i śpiew 🙂 Polecam i dziękuję!

 6. Kasia i Sebastian napisał(a):

  Serdecznie polecam! Przepiękny głos Pani Kasi umilił nam całą uroczystość:) Dziękujemy jeszcze raz !

 7. Angelika napisał(a):

  Gorąco polecam! Cudowna oprawa ślubu. Goście byli zachwyceni i wzruszeni. Dziękujemy!

 8. Kasia i Michał napisał(a):

  Bardzo dziękujemy pani Kasi za oprawę muzyczną ślubu było naprawdę pięknie. Niesamowity głos sprawił, że ta uroczystość była wzruszająca nie jedna łezka leciała. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów.

 9. Jadwiga i Wojciech napisał(a):

  Piękna oprawa ślubu. Goście byli zachwyceni i wzruszeni. Świetny kontakt. Dziękujemy! Gorąco polecamy Jadzia i Wojtek

 10. Klaudia i Maciej napisał(a):

  Piękna oprawa Ślubu! Śliczny głos, świetny kontakt. Polecam!

 11. Ania & Przemek napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie za wspaniałą oprawę muzyczną Naszego Ślubu. Magiczny prze cudowny śpiew do dzisiaj brzmi w Naszych sercach. Jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 My oraz Nasi goście byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy również Pani Małgorzato za pełen profesjonalizm i miłą współpracę.
  Gorąco polecamy!!!
  Ania & Przemek

 12. Karolina i Łukasz napisał(a):

  Serdecznie polecam! Wykonanie utworów przez Panią Patrycję było cudowne i dodało całej ceremonii niepowtarzalnego charakteru. Goście byli pod naprawdę dużym wrażeniem. Kontakt z Panią Małgorzatą jest bardzo profesjonalny, szybki i rzeczowy co przy organizacji całego ślubu jest nieocenione. Naprawdę warto !!

 13. Monika & Piotr napisał(a):

  Oprawa muzyczna godna polecenia!
  Pani Aleksandra ma przepiękny głos, goście byli oczarowani. Organista oraz skrzypaczka również świetnie się sprawdzili. Kontakt bardzo dobry. Wszystko wyszło jeszcze lepiej niż mogłam sobie wyobrazić. Dziękujemy serdecznie za uświetlnienie tego jakże ważnego dla nas dnia swoim anielskim śpiewem oraz muzyką (24.11.2018 Dobrków).

 14. AB napisał(a):

  REWELACJA!polecam serdecznie i goraco!!!WARTO!!

 15. Kasia i Andrzej napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za piękną a nawet powiedziałabym magiczną oprawę naszego ślubu. Byliśmy zachwyceni śpiewem pani Pauliny, tak samo nasi goście, dopytywali kto tak cudownie śpiewał. Żałujemy ogromnie jedynie tego, że nie mogliśmy osobiście poznać i podziękować pani Paulinie i gitarzyście, bo naprawdę będą częścią naszych pięknych wspomnień, ale niestety przed jak i po ceremonii wszystko działo się tak szybko. Polecamy z całego serca firmę Amoroso,ponieważ poza świetnymi muzykami ma także panią Małgorzatę, z którą kontakt i dogadywanie szczegółów przebiega naprawdę sprawnie 🙂

 16. Magdalena napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za wykonanie cudownej oprawy naszego ślubu!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wokal Pani Weroniki wzruszył naszych gości do łez. Dziękujemy również Pani Małgorzacie za pełen profesjonalizm i miłą współpracę. Polecamy z całego serca 🙂

 17. Izabela i Sławomir napisał(a):

  Dziękujemy za cudowną oprawę naszego ślubu. Pełen profesjonalizm 🙂

 18. Mariola i Kamil napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za prze piękną oprawę muzyczną naszego ślubu Pani Patrycja spisała się na medal. Cudownie zaśpiewała wszystkie pieśni. Jesteśmy mega zadowoleni i na pewno będziemy polecać innym Pani Patrycja swoim śpiewem sprawiła, że nasz ślub był jeszcze piękniejszym wydarzeniem
  Dziękujemy!!!

 19. Marta i Michał napisał(a):

  Wspaniały głos pani Kasi wzruszyl niejednego goscia na uroczystości, zespol zaproponowal wiele propozycji oprawy, poleciala niejednokrotnie łezka

 20. Ewelina i Łukasz napisał(a):

  Dziękujemy za przepiękną i wzruszającą oprawę muzyczną Naszego najważniejszego dnia w życia !!! Polecamy z całego serca usługi AMOROSO.

 21. Agnieszka & Bartek napisał(a):

  Mieliśmy ślub z oprawą muzyczną Amoroso. Wszyscy zachwalają, byli zachwyceni oprawą i śpiewem. Dla nas również były to wzruszające momenty dzięki Państwu. Chcieliśmy teraz na spokojnie podziękować za to, że byli Państwo z nami w tym najważniejszym momencie naszego dnia i uświetnili Państwo te momenty. Dziękujemy!

 22. Marcin i Agnieszka napisał(a):

  Dziekujemy serdecznie za uswietnienie naszego ślubu;) wszyscy goście byli zachwyceni a piosenka Hallelujah w wykonaniu paaani Weroniki wycisnela wielu łzy z oczu 🙂 dziekujemy jeszcze raz i pozdrawiamy 🙂

 23. Aneta i Paweł napisał(a):

  Dziękujemy bardzo za przepiękną oprawę muzyczną w tak ważnym dla nas dniu. Mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich utworów, które dopełniły całą uroczystość. Niesamowicie wykonane utwory zarówno ze śpiewem jak i w wykonaniu tylko instrumentalnych wzruszyły nas i naszych gości. Polecam gorąco!

 24. Agnieszka napisał(a):

  Z całego serca dziękujemy za przepiękną oprawę naszego ślubu, bez Państwa nasz ślub nie byłby tak piękny i wzruszający.

  Niesamowity talent i profesjonalizm.
  Polecamy z całego serducha!

  Agnieszka & Patryk

 25. Ania i Bruno napisał(a):

  Dziękujemy z całego serca za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym ślubie! Pani Sara ma cudowny głos. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy pod wrażeniem. Dziękujemy również Pani Małgorzacie za pełen profesjonalizm i miłą współpracę. Gorąco polecamy!

 26. Sylwia i Kamil napisał(a):

  Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną,było cudownie, wszyscy goście są zachwyceni.Polecamy wszystkim z całego serca. Pozdrawiamy.

 27. Anita i Piotr napisał(a):

  Serdecznie dziekujemy za cudowna oprawe muzyczną, goscie zachwyceni, my rownież, tak więc wszystkim, ktorym zalezy na podniosłej atmosferze podczas mszy- serdecznie polecamy 😀

 28. Ania i Krzyś napisał(a):

  Chcieliśmy bardzo podziękować za oprawę muzyczną na naszym ślubie!
  Było pięknie, nastrojowo i tak jak sobie wymarzyliśmy.
  Śpiew Pani Karoliny coś niesamowitego!
  Zarówno my jak i goście byliśmy bardzo zadowoleni.

 29. Monika i Artur napisał(a):

  Bardzo dziękujemy pani Aleksandrze za cudowną oprawę muzyczną w kościele, przepiękny głos, goście byli zachwyceni. Dziękujemy i polecamy.

 30. Marcelina i Piotr napisał(a):

  Chcemy powiedzieć ze byliśmy zachwyceni oprawą w kościele. Mi i mojemu mężowi ciarki przechodziły,a głos Pani Aleksandry był nieziemski.:) Pierwszy raz spotykam się z takim profesjonalizem granym w kościele. Moja szwagierka siedziała w kościele koło jednej z par i podslyszala rozmowę taką zacytuję ” Oni to chyba z płyty puszczają ” 🙂 a moja szwagierka odpowiedziała na to ” nie nie to jest grane na żywo” 🙂 także sami Państwo widzą goście byli zachwyceni a nam słysząc takie opinie o oprawie serce się raduje. Dałam bym wszystko by cofnąć czas i posłuchać Was jeszcze raz na żywo. Z całego serca dziękujemy.

 31. Iwona & Piotr napisał(a):

  Nie możemy napisać nic innego jak tylko dziękujemy, było przepięknie goście dopytywali kto tak pięknie śpiewał – dziękujemy Pani Kasiu!! Tuż przed ślubem cały repertuar musiał ulec zmianie i Pani Kasia sama musiała ustalić z księdzem pieśni więc tak na prawdę nie wiedziałam czego się spodziewać ale nie zawiodłam się 🙂 Wywołaliście mnóstwo emocji i pozostawiliście niezapomniane wrażenia. Dziękujemy i polecamy z całego serca.

 32. Kasia i Tomek napisał(a):

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu. Dzięki Wam ta wyjątkowa dla nas uroczystość była wzruszającym, pięknym przeżyciem, którego nigdy nie zapomnimy!
  Życzymy Wam, abyście swoją muzyką nadal dostarczali niezapomnianych wrażeń na wielu równie pięknych uroczystościach!

 33. Kamila i Andrzej napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawe naszego ślubu. Było pięknie, uroczyście i wzruszająco. Bardzo dziękujemy!

 34. Ania i Sylwek napisał(a):

  Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy, oprawa ślubu była dokładnie taka jak sobie wymarzyliśmy 🙂
  Bardzo żałujemy że osobiście nie mogliśmy podziękować całej ekipie ale musieli by czekać aż wszyscy złożą nam życzenia a panowie z bujnym zarostem zetrą mi resztę makijażu.
  Goście byli zachwyceni, pytali „kto tak pięknie śpiewał”, „skąd mieliście tą oprawę” i „i że nie byli jeszcze na tak pięknym ślubie”
  Dziękujemy z całego serca
  Ania i Sylwek

 35. Monika napisał(a):

  Serdeczne podziekowania za profesjonalna oprawe muzyczna. Pani Malogrzata – super doradztwo. Zespol – super wspolpraca z organista zupelnie w ich zakresie i super wykonanie. Sama ceremonia byla tym bardziej ciepla i magiczna. Byla to niespodzianka dla Panstwa Mlodych i wszystko udalo sie pierwsza klasa. Serdecznie polceam!

 36. Klaudia i Jarek napisał(a):

  Dziewczyny były niesamowite. Dzięki nim, uroczystość stała się podniosła i wzruszająca. Pani Małgorzata ma cudowny głos, skrzypce cudownie brzmiały. Polecam z całego serca!

 37. Kinga i Marek napisał(a):

  Serdecznie polecamy przyszłym Młodym Parom oraz osobom, chcącym wprowadzić niepowtarzalny klimat w wyjątkowe chwile swojego życia.
  Dziękujemy Pani Kasi za głos, który przy akompaniamencie skrzypiec chwycił za serca wszystkich gości oraz Pani Małgorzacie za doradztwo i dyspozycyjność.
  Dziękujemy i życzymy wielu okazji do uświetnienia uroczystości Państwa oprawą muzyczną!

 38. Kasia i Andrzej napisał(a):

  Wielkie dzięki za cudowną oprawe muzyczną naszego ślubu. Zespół przygotował naszą ulubioną pieśń, był otwarty na nasze prośby i służył dobrą radą i doświadczeniem. Robicie świetną robotę i dzięki Wam nasz ślub był jeszcze piękniejszy!!

 39. Sylwia i Paweł napisał(a):

  Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną na Naszym ślubie. Byliśmy ogromnie wzruszeni i zachwyceni śpiewem Pani Karoliny oraz grą na skrzypcach. Serdeczne podziękowania również dla Pani Małgorzaty za profesjonalne podejście do klienta i chęć szybkiej pomocy w stresujących chwilach przed ślubem. Sylwia i Paweł

 40. Danuta i Dariusz napisał(a):

  „Dziękuję Ci za szczęścia chwile,
  I za radosne serca drżenia,
  Za najpiękniejszych wspomnień tyle,
  I za tęsknoty, za marzenia”.

  Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną, która poruszyła nasze serca. Przepiękny głos Pani Aleksandry wzruszył Nas oraz wszystkich gości.
  Dziękujemy również Pani Małgorzacie za cierpliwości i profesjonalne doradztwo.

  Zachęcamy wszystkie przyszłe Młode Pary do skorzystania z usług Amoroso

 41. Paulina i Piotr napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za uświetnienie naszego ślubu 🙂 Polecam Amoroso 🙂

 42. Malwina i Janusz napisał(a):

  Chcieliśmy serdecznie podziękować artystom z Amoroso dzięki którym nasz skromny ślub nabrał prawdziwej klasy i zmienił się w piękną uroczystość. Trio smyczkowe wykonało utwory, o których marzyliśmy, a nasze ukochane „Love story” grane podczas życzeń przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękuję również Pani Małgorzacie za sprawny kontakt i cierpliwość w stosunku do przyszłej Panny Młodej:) Gorąco polecamy dodatkową oprawę muzyczną podczas ślubu, oczywiście w wykonaniu Amoroso.

 43. Joanna i Paweł napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za piękną oprawę ślubu! Ten dzień był dla nas wyjątkowy i Pani Aleksandra się do tego przyczyniła! Było wzruszająco! Jesteśmy zachwyceni a nasi goście do dziś pytają kto śpiewał na naszym ślubie 🙂
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy i oczywiście gorąco polecamy!

 44. Madzia i Mateusz napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za oprawę ślubu. Było przepięknie. Dziękujemy również za bardzo sprawny kontakt i pełen profesjonalizm.
  Gorąco polecamy 🙂

 45. Monika i Paweł napisał(a):

  Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną ślubu, było cudownie. Goście wraz z nami byli zachwyceni przepięknym głosem Pani Małgorzaty oraz utworami wykonanymi na skrzypcach i trąbce. Dziękujemy również Pani Małgorzacie za dobre rady i świetną organizacje.
  Gorąco polecam 🙂
  Monika i Paweł

 46. Kasia i Krzysiek napisał(a):

  Wszystko wyszło na prawdę świetnie i wykonane utwory dodały naszej uroczystości niesamowitego klimatu 🙂

 47. Mateusz napisał(a):

  Dziękujemy za profesjonalną współpracę i wysoki poziom artystyczny.

  Magda i Mateusz

 48. Paulina i Maciej napisał(a):

  Jesteście państwo wspaniali. Wasze trio zrobiło wspaniałe wrażenie na wszystkich, przepełniając nasz niezwykły obiad ogromną gamą i harmonia doznań artystycznych. Byli wśród uczestników wesela ludzie, dla których muzyka jest bardzo ważna i bardzo zostali pozytywnie zaskoczeni nie tylko sama obecnością ale i umiejętnościami i zgraniem i brzmieniem.
  Będziemy was polecać i mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy.

 49. Agnieszka napisał(a):

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu, było jak z bajki:) Dziękujemy i pozdrawiamy, Agnieszka & Piotr

 50. Tatiana i Piotr napisał(a):

  Całym sercem pragniemy podziękować za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Dzięki Państwu uroczystość nabrała wyjątkowego charakteru. Oczarowali Państwo zarówno nas, jak i wszystkich zgromadzonych w Kościele.
  Wszystkim gorąco polecamy, doskonały kontakt, przepiękny wokal, pełen profesjonalizm.

  Dziękujemy!
  Tatiana i Piotr.

 51. Anonim napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną. Dzięki Wam nasza uroczystość ślubna stała się jeszcze piękniejsza. Podczas wykonywania utworu Ave Maria mieliśmy ciarki. Nasi Goście byli również zachwyceni.
  Dziewczyny, macie przepiękną barwę głosu i cudownie śpiewacie.
  Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy,
  Justyna i Dariusz.

 52. Kasia napisał(a):

  Ślicznie dziękujemy za wspaniałą oprawę naszej uroczystości. Pani Aleksandra zaczarowała głosem naszych gości i nas samych! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!
  Kasia i Artur

 53. Ania i Marcin Dobosz napisał(a):

  Kochane,
  Dzięki Waszej muzyce, aranżacjom nasz ślub nabrał wspaniałych muzycznych barw. w najśmielszych snach nie przypuszczaliśmy, że aż tak pięknie. Dotarłyście muzyką do najgłębszych zakamarków zatwardziałych nawet serc po prostu wzruszając. Zapamiętamy Was i Wasza muzykę! 🙂 i będziemy polecać dalej!
  Dziękujemy
  Ania i Marcin – świeżo upieczone małżeństwo Dobosz ;D

 54. Edyta napisał(a):

  Dziękujemy bardzo za przygotowanie oprawy na naszym ślubie:). Było pięknie a śpiew na zakończenie mszy wzruszył chyba wszystkich gości… :).
  Edyta i Marcin

 55. Anonim napisał(a):

  Chcieliśmy bardzo podziękować za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu(22.08.2015r.) ,Pani Małgorzacie za przepiekny śpiew oraz gre na skrzypcach,my oraz wszyscy goscie byliśmy zachwyceni,nie da sie opisac tego słowami.Dziekujemy za to że dzien naszego ślubu dzięki Pani był jeszcze piękniejszy!!!!! bedziemy polecać każdemu!!!!
  Dziękujemy i pozdrawiamy !!!!
  Beata i Dariusz

 56. Angelika i Marcin napisał(a):

  Dopiero po trzech tygodniach wystawiamy baaaardzo pozytywną opinie, w końcu spokój. Bardzo dziękujemy za wprowadzenie w nasz ślub bardzo uroczystą i dostojną atmosferę! Przepięknie!!!!! Pełen profesjonalizm!!! Szkoda, że osobiście nie poznaliśmy składu, tak bardzo szybko to wszystko się dzieje 🙁 Dziękujemy Pani Gosi za cierpliwość i profesjonalizm. Gorące pozdrowienia!

 57. Karolina i Damian napisał(a):

  Chcieliśmy bardzo podziękować za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu (Paszyn 10.10.2015), szczególnie Pani Aleksandrze, która nie tylko przepięknie śpiewała, ale również wykonała utwory na skrzypcach. Naprawdę w takich momentach brakuje słów. Zarówno gościom jak i nam samym wielokrotnie zakręciła się łza w oczach. Kontakt z Panią Małgorzatą był świetny – jej także dziękujemy za pomoc i cenne rady. Jeżeli ktokolwiek się zastanawia nad wyborem oprawy muzycznej to z całego serca polecam, naprawdę warto zainwestować w to, żeby te chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe i wzruszające.

 58. Marta napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu, który odbył się 26 września. Dzięki Pani Ewelinie i Panu skrzypkowi najważniejszy dla Nas dzień stał się wzruszającym przeżyciem.
  Polecamy każdej parze, która pragnie aby ich uroczystość była wyjątkowa.
  Dziękujemy i pozdrawiamy,
  Marta i Marek

 59. Agnieszka i Eugeniusz napisał(a):

  Chciałabym serdecznie podziękować Pani Małgorzacie, która służyła nam radą w każdej chwili i odpowiadała na każde nasze pytania błyskawicznie. Poza tym nie ustalaliśmy wcześniej repertuaru tylko pozostawiliśmy ten wybór fachowcom i się nie zawiedliśmy. Wszyscy goście byli zachwyceni i wzruszeni i aż odwracali się w stronę chóru aby zobaczyć kto tak pięknie śpiewa. My dziękujemy Wam jeszcze raz za tą piękną oprawę naszego ślubu.

  Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy
  Agnieszka & Eugeniusz

 60. Ewelina i Piotr napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę ślubu. Pani Aleksandrze za piękny śpiew a Pani Małgorzacie za cenne rady 🙂 Trąbka była świetnym rozwiązaniem 🙂 Dziękujemy bardzo!

 61. Agata napisał(a):

  Serdecznie dziękuję za piękną oprawę muzyczną, szczególnie dziękuję skrzypaczce oraz wokalistce Ani. Goście oraz my sami byliśmy zachwyceni i wzruszeni śpiewem oraz przepiękną melodią. Szczerze polecam przyszłym parom młodym aby uczynili swój dzień jeszcze piękniejszym dzięki muzyce 🙂
  Agata & Krzysztof

 62. Justyna napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną. Wszyscy goście byli zachwyceni i wzruszeni. Gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą by ich ślub był wyjątkowy.
  Pozdrawiamy,
  Justyna i Adrian

 63. Kasia napisał(a):

  W pierwszej kolejności bardzo dziękujemy skrzypaczce, która po ślubie zdążyła nam uciec i nie mogliśmy jej osobiście podziękować 😉 Bardzo Pani dziękujemy za wprowadzenie swoją grą magicznej i pełnej uroku atmosfery do naszego ślubu. Zarówno my państwo młodzi jak i goście byli zachwyceni i pod wielkim wrażeniem. Dziękuje Pani Małgosi za świetną organizacje- wystarczył jeden mail i o nic więcej nie musiałam sie martwić ( w ogromie spraw związanych z przygotowaniami wesela to bardzo ważne). Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy, będziemy Was polecać na pewno. Kasia i Łukasz 🙂

 64. Joanna napisał(a):

  Z całego serca dziękujemy za przepiękną oprawę naszego ślubu. Zacytuję Joannę Kathleen Rowling „Ach, mu­zyka. To ma­gia większa od wszys­tkiego, co my tu robimy!”. Taka magia dzięki Państwu talentowi wzbogaciła naszą uroczystość, wzruszyła gości, a u nas wywołała gęsią skórkę – tak było pięknie dzięki Państwu !

 65. Małgorzata napisał(a):

  Bardzo dziękuję za piękną oprawę muzyczną ślubu 25. 07. 2015 ,Było to wzruszające przeżycie. które pozostawiło w sercach uczestników uczucia radości piękna zadumy.W utworach każdy mógł odnależć cząstę siebie.Współpraca bardzo dobra pozytywnie nastawiona na każde sugestie .Szczerze polecam i wrzystkim, i będe reklamować tę firmę .Spiew Pani Eweliny akompaniamęt skrzypaczki pięknie.Jeszcze raz dziekuję.
  Małgorzata
  Malgorzata

 66. Małgorzata i Damian napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za piękną oprawę muzyczną. Piękny głos Pani Gosi oraz połączenie skrzypiec i gitary to symfonia dla uszu 😉 jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dzięki Państwu było tak jak sobie wymarzylismy 😉 Nie tylko nam się podobało nasi goście pytali kto tak pięknie śpiewał w kościele a ja z całego serca mogłam Was polecać 😉 dziękujemy i pewnie nie raz będziemy odpalac płytkę z naszego ślubu by móc jeszcze raz wsłuchać się w tą piękną muzykę ;)pozdrawiamy

 67. Paulina napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Goście byli pod wielkim wrażeniem. Pozdrawiamy serdecznie!
  Paulina i Dawid

 68. Monika i Tomek napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za tak piękną oprawę muzyczną ślubu. Byliśmy pod wielkim wrażeniem, goście byli zachwyceni głosem Pani Aleksandry, który rozbrzmiewał w naszym małym kościółku, a także rozpłynął się po całej okolicy. Będziemy Was polecać! DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA! 🙂

  Pozdrawiamy
  Monika i Tomek

 69. Agata napisał(a):

  Dziękujemy bardzo za piękną oprawę muzyczną podczas naszej czerwcowej uroczystości. Zdecydowaliśmy się na trio smyczkowe, które było pięknym dopełnieniem całej ceremonii.
  Dziękuję również Pani Małgorzacie za dobre porady oraz sprawną organizację całego występu.
  Pozdrawiam!

 70. Dominika i Piotr napisał(a):

  Dziękujemy serdecznie za wspaniałą oprawę muzyczną, dzięki niej najważniejszy dla Nas dzień stał się pięknym oraz niezapomnianym przeżyciem. Polecamy każdej parze, która pragnie aby ich uroczystość była wyjątkowa.
  Dziękujemy i Pozdrawiamy!

 71. Magdalena i Tomasz napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Goście byli pod wielkim wrażeniem. Pozdrawiamy serdecznie!
  Magda i Tomek

 72. Paulina i Przemek napisał(a):

  Przepiękna oprawa muzyczna, wszyscy goście oczarowani głosem pani Aleksandry.
  Serdecznie polecamy 🙂
  Pozdrawiamy Paulina i Przemek

 73. Basia i Kamil 02.05.2015 napisał(a):

  Dziekujemy serdecznie za przepiekna oprawe muzyczna na naszym ślubie;) Pani Aleksandra swoim anielskim glosem wzbudziła zachwyt wsrod wszystkich, skrzypce rowniez:) Nie wyobrazamy sobie piekniejszej ceremonii slubnej. Wszystkim szczerze polecamy!!!

 74. Anna i Marek 2 maja 2015 Zakopane napisał(a):

  Chcielibyśmy podziękować za cudowną oprawę ślubu w dniu 2 maja 2015 w Zakopanem która to wywarła na Nas samych ogromne wrażenie a także na Naszych gościach obecnych na mszy świętej oraz podczas składania życzeń – w wykonaniu
  skrzypaczki w utworach na „życzenie” . Wpadliśmy w wir tonacji oraz indywidualnego wykonania utworów — jesteśmy za to wdzięczni ze w tak znaczący sposób można wywrzeć ogrom łez szczęścia

 75. Dominika napisał(a):

  Bardzo gorąco polecam, piękne wykonanie piękny śpiew wszyscy byli zachwyceni 🙂
  Pozdrawiam serdecznie

 76. Marzena napisał(a):

  Profesjonalna oprawa muzyczna stworzona przez trio smyczkowe, świetny kontakt, otwartość na muzyczne życzenia pary młodej (opracowanie utworu spoza repertuaru). Podsumowując: bardzo dziękuję i POLECAM!

 77. Ewelina napisał(a):

  Z całego serca dziękujemy za wspaniałą oprawe w tym ważnym dla nas dniu. Wszyscy mieli ciarki i kazdemu się podobało;)

 78. Aleksandra napisał(a):

  Witam. Pani Ewelina zaśpiewała prze przepięknie! Również akompaniament skrzypiec był świetny! Wszyscy w kościele byli wzruszeni, a nawet nam (nowożeńcom) poleciały łzy. Jeżeli chcecie mieć piękną oprawę ślubną warto skorzystać z ich usług !! pozdrawiam.

 79. Beata napisał(a):

  Pani Małgosiu, chciałabym podziękować za przepiękną oprawę ślubną.
  To jak panie zaśpiewały i zagrały to brak słów .
  Wszyscy byli tak zachwyceni i wzruszeni ,a śpiew pani Eweliny nawet zatwardziałych doprowadził do łez.
  Dzięki wam to był najpiękniejszy ślub. Jeszcze raz ślicznie dziękuje za wszystko i polecam się na przyszłość.
  Wyszukałam was w ciemno,ale to jaki wykon panie dały powalił wszystkich.
  Jeszcze raz proszę w moim imieniu ,rodziców oraz młodych podziękować paniom za ten cudowny dzień.

 80. Ewa & Mathieu napisał(a):

  Dziękujemy za pięknie zagrane melodie na naszym ślubie. Było wzruszająco i romantycznie, a więc tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Duet skrzypcowy stworzył niesamowitą atmosferę.
  E&M

 81. Ania i Tomek napisał(a):

  Z pełnym przekonaniem możemy polecić oprawę muzyczną ślubu! Nasi goście byli zachwyceni, my również. Pełen profesjonalizm oraz talent wykonawców nadał niepowtarzalny klimat całej uroczystości. Z organizacją oprawy również nie było żadnych problemów. Gorąco polecamy, bo naprawdę warto!!!
  Ania & Tomek

 82. Monika & Dawid napisał(a):

  Głos Pani Aleksandry – coś PIĘKNEGO !!!!!
  Dziękuję za uświetnienie naszej uroczystości, goście byli zachwyceni oprawą muzyczną ślubu.
  Polecam każdemu, kto ma przed sobą ten wyjątkowy dzień.
  DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE!

 83. Asia i Tomek napisał(a):

  Dziękujemy za wspaniałą oprawę mszy w Naszym Dniu 🙂 Wszyscy Goście byli zachwyceni głosem wokalistki, a podczas pieśni Hallelujah niektórzy mieli ciarki na rękach 🙂 Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy biorą ślub w najbliższym czasie. Pozdrawiamy

 84. Agata & Mariusz napisał(a):

  Dziękujemy Pani Aleksandro za przepiękną oprawę muzyczną, za emocje jakie przekazała Pani nam i wszystkim gościom obecnym na ślubie. Niesamowity głos pozwolił nam w sposób jeszcze bardziej uroczysty przeżywać najważniejszy dzień naszego życia.
  Agata & Mariusz

 85. Aleskandra i Dominik napisał(a):

  Serdecznie dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Trio smyczkowe oraz głos Pani Aleksandry sprawił że cała uroczystość zaślubin miała niezwykły klimat, było po prostu przepięknie. Każdy z gości oraz MY byliśmy bardzo wzruszeni. Każdemu kto planuje trio na swój ślub, szczerze polecam dziewczyny 🙂 wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie. Słuchać Pań można by było bez końca.
  Serdecznie pozdrawiamy,
  Ola i Dominik (7czerwiec 2014 TARNÓW)

 86. Ania i Adrian napisał(a):

  Korzystaliśmy z usług dwukrotnie w ciagu ostatnich kilku miesięcy. Nieprzeciętne umiejętności oraz umiejetność dopasowania sie do wymagań klienta sprawiły, nasze uroczystości zapadną w pamięć. Goście byli zachwyceni, my bardzo szczęśliwi. Poczuliśmy sie bardzo wyjątkowo. Aranżacje trio tak bardzo przypadły nam do gustu, ze postanowiłem zaprosić panie aby uświetniły romantyczna kolacje z moja żona. Prezent okazał sie trafiony, żona była wzruszona. Serdecznie dziękuje oraz polecam!

 87. Natalia i Jakub napisał(a):

  Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną do naszego ślubu. Zaproszeni Goście weselni również zauważyli i wielu przyznawało później, że był to super pomysł aby do ślubu grało Trio Smyczkowe. Także same plusy 🙂

 88. Natalia&Paweł napisał(a):

  Nie mieliśmy okazji zrobic tego osobiscie, wiec robimy to za posrednictwem strony i składamy ogromne podziekowania za to, ze były Panie z nami w tym waznym dla nas dniu. Spelniły Panie nasze oczekiwania w 100%, zaczarowały śpiewem i brzmieniem skrzypiec nasza uroczystośc. Dziekujemy z całego serca i życzymy dalszych sukcesów !!! Natalia i Paweł
  (Tarnów, 31 sierpnia 2013)

 89. Marlena i Marcin napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczna naszego cywilnego ślubu. Dzięki niej ta krótka uroczystość zostanie na długie lata zarówno w naszej pamięci, jak i naszych gości. Według nas muzyka klasyczna, wspaniale wykonana przez trio smyczkowe, dodała uroczystości elegancji i podniosłości. Wzruszyła także naszych gości. Przecudowne, utalentowane i profesjonalne dziewczyny. Jak najbardziej polecamy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy,

  Marlena i Marcin

 90. Basia i Przemek napisał(a):

  Pani Małgosiu,
  Chcielismy bardzo podziekowac za uswietnienie naszego slubu trio smyczkowemu. Przepieknie grali, wszysy byli zachwyceni 🙂 Nie mielismy okazji im podziekowac osobiscie wiec prosilabysmy przekazac. Dziekujemy. Szkoda tylko, ze nikt nie nagral jak pieknie grali, bo nie mielismy kamerzysty…No nic juz za pozno 😉

  Pozdrawiamy serdecznie i polecamy wszystkim,
  Basia i Przemek

 91. Dominika i Tomek napisał(a):

  Witamy,
  Chcielibyśmy powiedzieć, że w dniu Naszego Ślubu podczas całej bieganiny od samego rana… Moment w którym stanęliśmy w progach koscioła zapamiętamy do końca życia, a jest to związane z przepiekną muzyką, przyprawiającą o dreszcze wzruszenia, serca poruszenia i łzy. Msza była jeszcze bardziej uroczysta a profesjonslne podejście do tematu a także spokojne i zyciowe p . Małgosi od razu daje pewność, ze wybór dziewczyn jest bardzo bardzo dobra decyzją. Szczerze polecamy – oprawa muzyczna trio smyczkowego – wywarła na Nas, Naszych rodzicach i gościach ogromne i niezapomniane wrażenia.
  Dziękujemy raz jeszcze i na prawde szczerze polecamy!

 92. Ania i Mariusz napisał(a):

  Polecamy gorąco oprawę muzyczną ślubu, przygotowaną przez grono wykwalifikowanych i bardzo utalentowanych profesjonalistów. Dzięki nim nasz ślub był jeszcze piękniejsze a dobór repertuaru i wykonanie wprawiło gości w zachwyt a nas poruszyło do łez. Polecamy

 93. Agnieszka Stecko napisał(a):

  Mój ślub był najpiękniejszym dniem w moim życiu! Bez tak wspaniałej oprawy muzycznej z pewnością nie były taki sam. Popłynęło wiele łez wzruszenia.. dziękuję z całego serca i gorąco polecam smyczkowe trio!!! Pozdrawiam.

 94. Katarzyna napisał(a):

  Przygotowana oprawa muzyczna zrobiła na Nas ogromne wrażenie. Piękny śpiew, muzyka stwarzająca odpowiedni nastrój – jeśli ktoś zapyta mnie czy znam kogoś wartego polecenia, na pewno Was polecę:)

 95. Ania i Dominik napisał(a):

  Bardzo dziękujemy za piękną muzykę podczas naszej ceremonii. Wzruszyła rodziców, zachwyciła gości, a nam pomogła w sposób jeszcze bardziej uroczysty przeżywać najważniejszy dzień naszego życia.
  Ania i Dominik

 96. Iwona napisał(a):

  Dziękujemy serdecznie za wspaniały śpiew na naszym ślubie. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i Goście byli zachwyceni. A my to szczególnie.
  Jeszcze raz dziękujemy.

 97. Magdalena i Wojciech napisał(a):

  Chcielibyśmy bardzo podziękować za przepiękną oprawę muzyczną, która sprawiła że ten dzień był dla nas jeszcze piękniejszy. Dziewczyny spisały się na medal i z pewnością będziemy je polecać innym.

  Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy,
  Magdalena i Wojciech

*
*